قوانین و مقررات

  قوانین و مقررات

در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های تام سامانه دکان شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر هستید. قوانین ممکن است بر اساس شرایط و در دوره های مختلف تغییر کند بنابراین قبل از ثبت نام موارد زیر را به دقت مطالعه کنید.

شرایط استفاده

از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم می‌شود یا بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد، و یا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی یا اشخاص حقیقی و یا حقوقی و یا ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود ، خودداری کنید. در غیر این صورت تام سامانه این حق را دارد که محتوا را حذف نماید

حداقل سن قانونی برای استفاده از سرویس‌های تام سامانه ۱۸ سال است.

مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و اطلاعات وارد شده در فروشگاه  و همچنین مسولیت حقوقی همه محتواها به عهده سازنده فروشگاه می باشد.

مسئولیت درست نبودن اطلاعات کاربری و اطلاعات پرداخت به عهده کاربر می‌باشد و تام سامانه در قبال اتفاقات ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

خرید و فروش فروشگاه‌های ساخته شده در تام سامانه بدون هماهنگی، غیرقانونی است و در صورت مشاهده علاوه بر غیرفعال کردن فروشگاه، این مورد به صورت قانونی پیگیری خواهد شد.

در صورت استفاده از نام‌های غیرمتعارف در نام دامنه فروشگاه، تام سامانه بدون اطلاع قبلی و در سریع‌ترین زمان ممکن فروشگاه مورد نظر را حذف خواهند نمود.

تام سامانه می‌تواند به دلایل مختلف در هر زمانی اقدام به دریافت مدارک شناسایی صاحب فروشگاه یا تعهدنامه کتبی نماید

در صورت استفاده از محتوای تهدیدآمیز یا سوء استفاده شفاهی و کتبی نسبت به هر یک از فروشگاه‌های اینترنتی ساخته شده در تام سامانه، کارمندان تام سامانه و یا خود شرکت، حساب کاربری و فروشگاه شما مسدود می‌شود.

ما این حق را در تام سامانه برای خود محفوظ می‌داریم که خدمات خود را به رقبای شما نیز ارائه دهیم و هیچ انحصاری در هیچ یک از حوزه‌های کسب و کار وجود ندارد.

در صورت بروز مشکل از سمت فروشگاه و اعلام نارضایتی مشتری، اگر سازیتو امکان تماس با صاحب فروشگاه را نداشته باشد، تام سامانه مسئولیتی در قبال مشکل ایجاد شده نخواهد داشت.

شرایط لغو خدمات

استفاده از فروشگاه از زمان ثبت نام به مدت یک ماه رایگان می باشد و پس از اتمام دوره رایگان در صورت عدم خرید اشتراک فروشگاه غیرفعال می شود.

در صورت اتمام دوره‌ی خریداری شده و عدم تمدید آن، دسترسی به صفحه مدیریت محدود می‌شود اما فروشگاه بدون امکانات و بدون قابلیت خرید، فعال خواهد ماند.

پس از گذشت ۷ روز و عدم تمدید، فروشگاه نیز به صورت مسدود شده نمایش داده می‌شود.

در صورت عدم تمدید بعد از یک ماه، فروشگاه آرشیو خواهد شد.

 

ارتقاء فروشگاه

در صورت تمایل به ارتقاء فروشگاه از یک نسخه به نسخه‌ی بالاتر، ما به التفاوت مبلغ پرداخت شده از مبلغ قابل پرداخت جدید کسر می‌شود مبناب محاسبه اول هر ماه می باشد.

فورس ماژور

تام سامانه در زمان پیش‌آمدن موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اعتصاب، تحریم، قطعی اینترنت و ارتباطات داخلی و بین‌المللی، مسولیتی در قبال انجام نشدن تعهدات خود ندارد.