درباره ما

هر آنچه باید درباره تام سامانه دکان بدانید

چشم انداز و ماموریت ما

چشم انداز ما​

ایجاد پلتفرمی کامل و جامع و مدیریت محور برای فروشگاه های فیزیکی و مجازی به منظور افزایش فروش، کاهش هزینه و بهبود رضایت مشتری.

ماموریت ما

ایجاد پلتفرمی کامل و یکپارچه برای فروشگاه های اینستاگرامی به منظور افزایش فروش و کاهش هزینه

تفاوت ما در چیست؟

تام سامانه به دنبال برقراری ارتباط صمیمانه و صادقانه با مشتریان خود هست. به همین منظور شفافیت از اولویت های ما در ارتباط با مشتری می‌باشد.

 قول یا پیمان سازمانی ما اینست که جدیدترین فناوری ها و تکنیک ها را برای مشتریان خود به کار ببریم. این باعث می‌شود آن ها از رقبای خود با استفاده از این فن آوری ها پیشی بگیرند.

این اصل برای ما به معنی فقط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیست.
علاوه بر این‌ها مشتریان ما در روند طراحی و اجرای محصولات با ما هم فکر می شوند. این باعث می شود سیستمی طراحی شود که آنها بیشترین نفع را می‌برند.

 اهمیت داده برای تام سامانه بالا می باشد. این هم از طراحی محصول ما هم در استفاده مشتری از محصول ما لحاظ می شود. مشتریان ما می‌توانند بر اساس اطلاعات و گزارش هایی که سیستم ما به آنها می دهد تصمیماتی سریع و مهم برای بهبود و گسترش کسب و کار خود بگیرند.

شرکت تام سامانه در زمینه ی ارتقا سیستم‌های فروشگاهی (فیزیکی‌ و مجازی) بر پایه فناوری روز دنیا ایجاد شده است. مدیران این شرکت مصمم هستند دانش و تجربیاتِ خود از استارت آپ های خارج از ایران را بر روی اینگونه از سیستم‌ها پیاده کنند تا کمکی‌ به رشد فروشگاه های کشورمون ایران باشد.

سوالات متداول

شرکت تام سامانه در زمینه ی ارتقا سیستم‌های فروشگاهی (فیزیکی‌ و مجازی) بر پایه ی فناوری روز دنیا ایجاد شده . مدیران این شرکت مصمم هستند دانش و تجربیاتِ خود از استارت اپ های خارج از ایران را بر روی اینگونه از سیستم‌ها پیاده کنند تا کمکی‌ به رشد فروشگاه های کشورمون ایران باشد . لازمه ی این چشم انداز بهره گیری از مهندسان، برنامه نویسان و مدیران نخبه میباشد .

کلمه start up را به شرکت نوپا و کسب و کار جدید ترجمه کرده اند

بیشتر استارت آپ ها در زمینه فناوری اطلاعات می باشند و پتانسیل رشد بالایی دارند. استارت اپ ها معمولا به دنبال جذب سرمایه هستند تا بتوانند سهم بیشتری از بازار بالقوه حیطه کاری خود را به دست آورند. استارت آپ یک نهاد است و نه یک محصول بنابراین مدام به دنبال کشف قلمرو های تازه و پیشرفت است.

برای ارتباط با پشتیبان کلیک کنید