همکاری با ما

همراه هم رو به جلو

 

 اینجا جسورانه و چابک تصمیم می‌گیریم، از اشتباهاتمان تجربه کسب می‌کنیم و در کنار هم محصولاتی می‌سازیم که شایستهٔ خودمان هم می‌دانیم

کلید به ما بپیوندید زیر متن اضافه و به فرم داخل صفحه متصل شود

مزایای همکاری با ما

اثرگذاری در جامعه
یادگیری و رشد
محیط شاد و پویا
چالش‌های جذاب
ساعت کاری انعطاف پذیر
حقوق رقابتی
بیمه پرسنلی
فرصت دیده شدن

داستان ما

داستانِ تام از بهمن ماه سال 1400 شروع شد. مدیرجوان بلندپرواز و جسور، با این فکر که بازار کسب و کار  آنلاین ایران را متحول کنند، یک راه پرچالش -ولی لذت‌بخش- را شروع کرد. 

 و با ایجاد شرکت تام سامانه در زمینه ارتقا سیستم های فروشگاهی برپایه فناوری روز دنیا

و انتقال دانش و تجربیات خود را از استارت اپ های خارج ایران را بر روی این شرکت کمکی به رشد فروشگاه های عزیز کشورمون باشد

فرهنگ تام سامانه

فرهنگ های تام سامانه ستون‌هایی هستند که زندگی کاری ما روی آن‌ها استوار شده است؛ ارزش‌هایی که با دقت و حساسیت زیادی انتخاب شده‌‌اند. بر اساس همین ارزش‌ها، هر اتفاق و فعالیت تازه در تام سامانه هویتی جدید و ناب پیدا می‌کند. ما در تام سامانه با همراهی هم این ارزش‌ها را محقق می‌کنیم و برای پایبندی به آنها مشوق همدیگر هستیم.

در ادامه برخی از آنها را مرور میکنیم:

علاقه به کار، شوق یادگیری و پیشرفت مداوم، از ویژگی‌های تام سامانه ای هاست. دیدن شخصیت‌هایی که از کارشان لذت می‌برند و نه‌تنها برای رشد خود، بلکه برای رشد تیم و مجموعه تلاش می‌کنند.

اینجا همۀ ما، از آزادی عمل مسئولانه‌ای برخورداریم و همدلی، صداقت و احترام را ارزش‌های اصلی‌مان می‌دانیم؛ چون معتقدیم آزادی عمل و اختیارات زیاد باعث میشود که در همۀ زمینه‌ها با هم صادق باشیم و روشن صحبت کنیم.

«اعتماد»، پیش‌فرض رفتار ما با همکاران‌مان در تام سامانه است. صداقت، رفتار بدون تبعیض و رعایت احترام، ارزش‌های رفتاری ما در تام اند. ما از گوناگونی و تفاوت افراد، برای رشدِ بلندمدت استقبال می‌کنیم. اینجا جسورانه و چابک تصمیم می‌گیریم، از اشتباهاتمان تجربه کسب می‌کنیم.

ما از چالش‌ها نمی‌ترسیم با شناسایی مسائل، اولویت‌بندی آن‌ها و بررسی راه‌حل‌های موجود، بهترین مسیر را برای رسیدن به نتیجه انتخاب می‌کنیم. نتیجه‌محور بودن و اهمیت‌ دادن به خروجی کار، دیگر از ارزش‌های تیمی ماست.